Bursa Uludağ Kayak Merkezi 4-5 Şubat 2023

 1.500,00

Kategoriler:

Açıklama

BU KIŞ GÜNYIL TUR İLE BİR BAŞKA

•BU KIŞ BİR BAŞKA•BU KIŞ BİR BAŞKA

 

4-5 Şubat 2023 tarihli Bursa Uludağ Turu için (Cumalıkızık) 1 gece & 2 gündüz konaklamalı fiyat 1500 TL.


 

TUR DETAYLARI:

İLK GÜN : Belirlenen noktalardan misafirlerimizi alarak Bursa-Uludağ Turumuz başlıyor. İlk olarak çok sayıda dizi ve sinema fimlerinin çekildiği Cumalıkızık’a uğramaktayız. Burada sabah kahvaltısını tamamlayıp misafirlerimize ekstra (fotoğraf çekimi, gezinti ve alışveriş) süreler tanımakta ve molamızı vermekteyiz. Ardından şehir merkezine doğru yola koyulmakta olacağız. Bursa ilinin meşhur “İSKENDER” yemeği için bir öğle yemeği molası ve misafirlerimize ekstra (fotoğraf çekimi, gezinti ve alışveriş) süreler tanıyoruz. Öğle yemeğinin ardından YEŞİL CAMİİ, ULU CAMİİ gezilerek Orhangazi-Osmangazi ziyaretleri gerçekleştirilerek Kapalı Çarşı, İpekçiler Çarşısı ve Kozahan olarak gezimize devam etmekte olacağız. Sonrasında belirlenmiş olan otele yerleşim, dinlenme ve akşam yemeği bölümüne geçip günümüzü tamamlayacağız. 

İKİNCİ GÜN : Sabah otelde edilecek olan kahvaltı sonrasında ilk olarak Türkiye’nin ve Dünyanın popüler kayak merkezi ünvanını alan ULUDAĞ’a yol alıyoruz. Burada misafirlerimize karın tadını çıkarmaları için serbest zamanlar tanıyoruz. Ardından talep eden misafirlerimiz için bu bölgede ünlenen kar üstünde sucuk ekmek mangalı sıcak salep veya herhangi bir meşrubat için (ekstra) ara veriyoruz. Uludağ gezimizi tamamladıktan sonra tarihi Çınar Ağacı’na doğru yol alıp ekstra serbest zaman veriyoruz. Daha sonrasında gezimizi tamamen bitirip Nazillimize geri dönüyoruz. 

 

  • FİYATA DAHİL HİZMETLER: Otobüsle ikramlı ulaşım, rehberlik, otel konaklaması ve otelde alınan sabah kahvaltısı-akşam yemeği, TÜRSAB zorunlu seyehat sigortası.
  • FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: Gezi esnasında otel dışında alınan yemekler, ekstra harcamalar (hediyelikler), müze ve ören yeri girişleri.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bursa Uludağ Kayak Merkezi 4-5 Şubat 2023” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir